https://www.onerigo.com/   https://www.onerigo.com// Burun Estetiği Ameliyatı 0 507 996 61 99
burunestetigifiyatlarim 0 Takipçi | 0 Takip
Kategorilerim
Diğer İçeriklerim (11)
Tüm içeriklerim
Takipçilerim (0)

Burun Estetiği Ameliyatı 0 507 996 61 99

2017-06-06 20:10:00
Burun Estetiği Ameliyatı 0507 996 61 99 Fiyatları
 

Burun Estetiği Cerrahi Uzmanı Doktorlar 90 507 996 61 99 Uzmanları

Yüzünü kendi içerisindeki ideal oran ve açılardan birinin değişmiş olduğu kişiye daha sert, daha kızgın bir yüz ifadesi vereceği gibi gözlerin ve dudakların güzelliğini de maskeleyebilir. Bu oranları tekrar oluşturun 
Burun ameliyatlarına burun estetiği denirt Burun estetiği Ameliyat Merkezleri Hastaneleri Telefonu İletişim DOKTORLARI Adresleri En İy Doktorlar Şirketleri Firmaları Erkek Bayan Bay Bayan Doktor

Burun Estetiği (Rinoplasti)

İnsanlar yaratılışları gereği sosyal varlık olmaktadırlar. Bu durum onlar için fiziksel anlamda kendilerine dikkat etme konusunda önemli bir durum sergilemektedir. Bu kapsamda özellikle hizalama açısındandan kendilerine bakmaları önemli bir konuyu teşkil etmektedir.

İnsanlarda fiziksel anlamlarda en dikkat çekici lokasyonlardan birisi yüz çevresi olmaktadır. Dış görünüş şekillendirme anlamında en önemli unsurlardan birisi de burun olmaktadır. Genel olarak bazı şartlardan ya da doğuştan bu organın hoş anlamında yetersiz kaldığı durumlar söz konusu olabilmektedir. Bu durumlarda burun estetiği anlamında bazı uzman kişilerden danışmanlık alarak bu olumsuzluğun önlenebilmesi mümkün olmaktadır.
İnsanlar kimi zaman ufak çaplı kazalardan ötürü bu lokasyondaki estetik görünüşü kaybedebilmeleri mümkün olmaktadır. Yine aynı biçimde doğuştan gelen bazı olumsuz durumlardan kaynaklı olarak yine aynı bölgede istenmeyen bir görünüm söz konusu olabilmektedir. İşte bu olumsuz duruma çare olarak yapılan rinoplasti uygulamaları ile kolaylıkla bir çözüme kavuşmak mümkün olmaktadır.

Rinoplasti Nedir?
İnsanların üst nefes alma bölgelerinde doğuştan ya da kazalar sonucunda oluşan şekil bozukluklarına rinoplasti adı verilmektedir. Tıbben tedavisi mümkün olan bu sorun için uzman tarafından bir danışmanlık almak yine mümkün olmaktadır. Burnun koku ve nefes alabilme işlevselliğine etkisi olmayan bu durum yapılacak ufak çaplı bir müdahale ile çözüme kavuşturulmaktadır. Gelişen teknoloji ile birlikte ufak müdahaleler ile çözümünün mümkün olduğu şekil bozuklukları kısa sürede telafi edilebilmekte ve istenilen bir fiziksel görünümün sağlanması mümkün olmaktadır.

Genel olarak insanların yüz hatlarında meydana gelen olumsuz bir durum olan görüntü bozukluğunda en büyük faktörü oynamakta olan burun için yapılan müdahaleler ilerleyen teknoloji ile daha basit bir hal almış durumdadır. Genel olarak burun estetiği operasyonu kısa süre içerisinde başarılı bir şekilde tamamlanmaktadır.
Bahsi geçen bu operasyonu gerçekleştirmek isteyen kişilerin ilk olarak yapmaları gereken alanında başarılı bir estetik cerrah ile çalışması önemli bir konuyu teşkil etmektedir. Bu amaçla bu uygulamayı gerçekleştirmeden önce doğru bir adresin seçimi beklenen bir durum olmaktadır.

Burun Düzeltme Operasyonu
Estetik alanında en çok tercih edilen uygulamalar arasında olan bu operasyon, genel olarak belli bir yaş üzerindeki hastalarda uygulanmaktadır. Bu uygulama için 18 yaş altındaki gençlerin halen gelişimlerini tam olarak tamamlamadıkları için bu yaş altındaki kişilere bu operasyon önerilmemektedir.

Rinoplasti operasyonları öncesinde ve sonrasında uyulması gereken bazı durumlar olmakta ve bu amaçla iki aşamada değerlendirilmektedir. Genel olarak ilk aşama olan operasyon öncesinde hastalar için ufak çaplı bir fizyolojik araştırma yapılması söz konusu olmaktadır. Bu araştırma dahilinde hastaların operasyon için uygunluk dereceleri ölçülmekte ve gizli olan ya da hali hazırda bir hastalıkları söz konusu ise bu durumun operasyon adına ne denli risk taşıdığı araştırılmaktadır. Uygun görülen hastalar ise operasyonlarını gerçekleştirebilmektedirler.

Operasyon sonrası gerçekleşen ikinci aşamada ise hastaların belli bir süre doktor gözetiminde olması gerekmektedir. Birkaç gün gibi cüzi bir zaman zarfı olan bu süreçte hastalarda operasyon sonrasında hafif şişliklerin ve renk değişikliklerinin olması söz konusudur. Bu süreç çok kısa bir zaman sonra geçmekte ve kalıcı herhangi bir şey olması söz konusu olmamaktadır.

Bu alanda başarılı bir adres seçimi ile rinoplasti ameliyatı kapsamında istenen sonuçların elde edilmesi mümkün olacaktır. Özellikle ileri bir teknolojiye sahip olan hastanelerde operasyon öncesi yapılan üç boyutlu analizler sayesinde kişilerin operasyon sonrasında nasıl bir görünüme sahip olacakları ve böylelikle müdahale edilecek bölgeyi kendi kendilerinin tasarlaması da mümkün olabilmektedir.

Burun estetiği yani rinoplasti sıkı yapılan estetik ameliyatlardandır. Burun estetiği görünür rahatsız ve bunu düzelttir isteyen kişilere uygulır. Kaza ve kanser gibi çeşitli hastalıklarla oluşur burun hasarlarının onarımı için de burun estetiği uygulır. Bazı hastalar, burun tıkanıklığı, bunları ambulasyon için kullanırlar. Türk burnu iri ve kemikli bir burun yapısına sahiptir. Bu duruma hastalar burunlarına göre daha komplike ve daha zordur. 
Yanık yüzünüze oranla genişse. 
Profilden bakıldığında burun kemiğiniz kemerliyse. 
Önden bakıldığında burnunuz çok genişse. 
Burnunuzun ucu aşağıya sarkıyorsa, çok kalın ya da genişse. 
Burun delikleriniz genişse. 
Çarpıksa Burnunuz. 
Burun unutma ve yapısal olarak daha fazla 
bir daha burun estetiği ameliyatının sonucunda oluşmuş bir kusur kalmışsa. 
Geçirdiğiniz kaza sonucunda burnunuzun simetrisi bozulduysa estetik burun ameliyatları için uygun bir aday olabilirsiniz. 
Burun tanımını düzelttirmek isteyen hastaların en az 17-18 yaşına kadar beklemeleri gerekir.Çünkü burun gelişiminin yüzde 90'ı bu yaşlarda tamamlanır.Buna ek olarak hastanın daha bilinçli karar vermesi için 18 yaşını beklemek daha uygundur. 
Burun estetiği ameliyatından önce hastanın yüz şekli değerlendirilir.Hastanın ameliyat sonrasında nasıl bir burun istediği ve bu burun yapısının hastaya uygun olup olmadığı saptanır. Burun estetiği ameliyat hastanın isteği doğrultusunda yapılır; ancak hastanın yüzkanı uygun olmaz bir burun estetiği yapılmaz.Burun estetiği öncesinde ameliyat sonucunu görürsün hastanın burnunun öncesi sonrası çalışması yapılır. 
Burun estetiği ameliyatı normal 1-2 saat sürmektedir. 
Tampon çok gerekmedikçe konmaz. 1-2 gün süre ile koymak gerekebilir. Göz çevresindeki morarmalar, ameliyattan sonra günler içinde güneş. Genellikle bu morluklar ikinci haftada kaybolur. Hafifçe şişlik, yavaşça geriler ama sadece nadiren de olsa bazıları aylarca sürebilir. Sigara kullananlara şişlikler daha geç iyileşir. Bu nedenle, ameliyat sonrası sigara içilmesi, pek tavsiye edilmez. Ameliyatlar küçük kesilerden geldiğinde görülebilir yara izi kalmaz. 
Hasta ameliyattan birkaç saat sonra evine gider. Burun estetiği bırakasında ilaçlarla karşı son hafif bir ağrı olabilir. Morarma ve şişmeye azaltmak için baş hafifçe yukarıdan yatağa ve gözlere soğuk kompres uygulanmış önerilir. Burun alçısı, genel ameliyatın 4-7'nci günlerinde çıkarılır. Ama alcinan 10 güne kadar yerinde tutulduğu durumlar da vardır.

Morluklar kemiklerin kırılmasıyla ilgili oluşur.Kemikleri kırmak ve teknik bazen önem taşıyabiliyor. Bunu içeriğe ya da dışarıdan yapmak cerrahın tercihi bağlı olarak değiştirmekebiliyor. Morluk miktarı buna bağlı olarak değişebiliyor.Ama kalıcı bir morluk söz konusu değil. 
Burun estetik ameliyatlarından sonra 1-2 gün içinde ayağa kalksanız da, doktorunuz size bazı bahse girde bulunabilir. Koşmak, yüzmek, eğilmek gibi kan basıncını arttıran aktiviteler birkaç ay kısıtlanabilir. İşe geri dönme kararı kişinin şişlik ve rahatsızlık derecesine bağlıdır.Ama biz 1 hafta dinlenmenizi tavsiye etmekteyiz.Morlukların geçmesi derinin hassasiyetinin normale döndüğünü gösterir. Güneşten koruyucu ürünler kullanmalı. Bu ameliyatların yazı ya da kışın yapılması bir sakıncası yoktur. Sadece ameliyattan sonra morluklar geçene kadar yazın güneşten, kışın da kar ışımasından leke kalmaması için korumak gerekir. Ameliyat sonrası hastaların yüzlerini 3 gün süre ile güneş ışığından korumaları şarttır. Yüzde şişlikler 7-10 günde, burundaki şişlikler ise 6-10 haftaada iner.Tam burun şekline oturması ise 1 yıldır. Hasta bantlarının çıkarılmasından sonra korumalı, ağır gözlük kullanmamalı, verilen masajları düzenli olarak yapmalıdır. Lens kullanımı 3-4'üncü günden sonra serbesttir. 
Daha önce ameliyat geçirmiş olması gerekir. 
Burun derisinin kalın ya da çok ince olması. 
Hastanın yaralarının kötü iyileşmeye meyilli olması. 
Burun ucunun derisinin kalınlığı. 
Burun ve yüz arasında oransal büyük uyumsuzluklar olması. 
Burun estetik ameliyatı sonrası hastanın doktorun tavsiyesi uymaması. 
Kıkırdakların zayıf olması. 
Kulak Burun Boğaz - Burun Estetiği Ameliyatı 
Burun Estetigi Ameliyatı Fiyatları 2017 2018 2017 2020 
Burun Estetiği Ameliyatı, 
Açık Rinoplasti Videosu İzle Burun Estetiği Ameliyatı Nasıl Yapılır? 
Burun estetiği Ameliyatı ile İlgili aramalar 
burun estetiği ameliyatı fiyatlari 
burun estetiği ameliyatı sonrası 
burun ameliyatı kemik eğriliği 
burun kemiği ameliyatı Fiyatı 
burun kemiği ameliyatı kaç günde İyileşir 
burun ameliyatı sonrası Yapılması gerekenler 
burun kemik eğriliği ameliyatı sonrası 
Kapalı burun estetiği ameliyatı izle 
Burun Estetiği Riemann yüzeyleri Riemann surfaces 
burun estetiği ile 
Ilgili aramalar istanbul burun estetiği fiyatları 
burun estetiği video 
burun estetiği ekşi 
burun estetiği istanbul en iyi doktor 
burun estetiği erkek 
burun estetiği ameliyatsız 
burun estetiği

0
0
0
Yorum Yaz